02. 07. – 31. 07. 2020
Jana Doudová, Viktor Vejvoda
Trojan Tactics residency aka Toulouse - Prague - Berlin - Tiraspol - Seoul Cultural Embassy


9.7. 18:00 Corona Cocktail

Výstava reflektuje současnou globální krizi a představuje umělecká díla, která zachycují různé zkušenosti se situací pandemie. Umělecká díla od mezinárodních umělců jsou osobními výpověďmi a nashromážděnými materiály naší fyzické a online reality. Výstava zkoumá nové přístupy vzájemné interakce a poukazuje na strukturální problémy, kterým čelíme.

Vystavující umělci: Melanie Garland, Gemini Kim a Jaemin Paik a Cholhee Han, Park Ki Hyun, Sebastien Mazauric, Jakub Valenta, Viktor Vejvoda.

Trojan Tactics Studio

Umělecký kolektiv Trojan Tactics bude fungovat v prostoru INI galerie v průběhu měsíce července jako „Toulouse - Praha - Berlín - Tiraspol - Soul Kulturní velvyslanectví“. Kromě zprostředkování mezinárodní výměny a laboratorního konceptu galerijního prostoru představí také termotisk, kavárnu, laserové graffiti a mnoho dalšího. Cílem rezidence je otevřít galerijní prostor jako společnou kancelář pro interakci. Komponované večery a otevřené dny budou upřesněny. Programem vás budou provázet Jana Doudová, Viktor Vejvoda a hosté.

Program vznikl ve spolupráci s curatorial collaborative, curatorialcollaborative.net

Projekt je realizován díky finanční podpoře Ministerstva kultury, Státního fondu kultury a grantu Hlavního města Prahy.